VII EKSPEDYCJA DREAM WALKER – DREAM JUMP 
HISZPANIA – BENIDORM – GRAN HOTEL BALI – 186M
16-29 LISTOPADA 2015

Najwyższy w Europie hotel: Gran Hotel Bali w Benidormie (Hiszpania) –  DOKONAŁO SIĘ!
Ostatecznie otworzył przed nami swoje drzwi. A co ważniejsze, udostępnił nam techniczną windę, którą dostaliśmy się na szczyt szczytów budynku.
Właśnie tam zamontowaliśmy imponującą platformę do skoków.
Mając u stóp oszałamiające widoki Morza Śródziemnego, rozpoczęliśmy skoki Rope Jump.

Było prawie jak w Dubaju. Zabrakło nam trochę czasu na zbudowanie drugiego układu do skoków Rope Jump (proszę nie porównujcie tych skoków jak i Dream Jump do Bungee Jumping – to całkowicie coś innego!).

Oczywiście towarzyszył nam skoczek BASE, Eder Navacerrada París, instruktor spadochronowy Santi Corella i 10 wyselekcjonowanych partnerów!

W pierwszym planowym dniu skoku z BASE Jumperem trochę zaczęło wiać i przestraszyliśmy się prognozami. Miało być koszmarnie – wiatr taki, że liny dynamiczne pod podestem, a tu chce się skakać. Skoki na linach mają to do siebie, że wiatr nie pomaga… Nazajutrz okazało się, że jest pięknie i się zaczęło: kolejka do podestu jak za prezentami na gwiazdkę!

Jak zapewne wiecie, jednym z członków ekipy jest Carlos. Pierwszy raz poczuł się jak w domu (w sumie to był w domu). Był tak pobudzony i naładowany, że co po chwilę dostawał gromkie brawa (raz nawet na stojąco) od rodaków i turystów oglądających skoki na linach. Oczywiście nasi hiszpańscy spadochroniarze również dobrze się bawili, co widać na filmie!

 

Podsumowanie:

  • było jak zawsze – po prostu ODLOTOWO! Daliśmy Wam emocje i adrenalinę, których nie zapomnicie NIGDY!
  • montaż 16 a 22 listopada,
  • skoki  23 a 29 listopada,
  • 0,5 tony sprzętu,
  • koszt całkowity VII edycji – 22 000 euro.

Masz pytania? – JoinUs @ DreamWalker80.com (wpisać bez spacji)

1 Comment
  • People noarlmly pay me for this and you are giving it away!

    5 sierpnia 2016 at 07:27

Post a Comment