IV EKSPEDYCJA DREAM WALKER – DREAM JUMP
ZEA – DUBAJ – SKYDIVE
06-12 PAŹDZIERNIKA 2014

Dziś Dream Walker – Around the World in 80 jumps i rope jump w technice Dream Jump wzbudza zachwyt w Dubaju i wszędzie tam, gdzie się pojawi. Jednak, gdy w maju 2013 r. w drodze po Rekord Świata na Kjerag, na 100 km przed portem w Danii i kilka godzin przed odpływem naszego promu do Norwegii zgubiliśmy koło od przyczepki ze sprzętem i wszystko wskazywało na to, że rekordu jednak nie będzie – nic nie zapowiadało dzisiejszych sukcesów. Nauczyliśmy się wtedy NIE PODDAWAĆ SIĘ NIGDY, WYTRWALE DĄŻYĆ DO CELU. Dzięki wam wszystkim, którzy byliście i jesteście z nami, wierzycie w nas i dopingujecie, zawsze znajdowaliśmy motywację do działania! Dzięki wielkie, nasi pozytywnie zakręceni, ekstremalni FANI!

Niesamowity tydzień i wielki sukces naszej ekipy Dream Walker – Around the World in 80 jumps podczas The Spearo Extreme Sports Expo na strefie SkyDive Dubai 9-11 października 2014!!!
Możemy was dziś już zapewnić drodzy fani, że przyszedł czas na bardziej egzotyczne miejsca do skoków rope jump.
Pokazaliśmy po raz kolejny całemu światu, czym jest rope jump w technice Dream Jump!!! Wszyscy obecni pragnęli spróbować rope jumpu i poczuć tę niesamowitą euforię towarzyszącą skokom!!! Razem z nami się jarają: DREAM WORLD, UNIDEVELOPEMENT, SURGE POLONIA.

Tym razem, skoki na linach odbywały się z dźwigu. 60 m – to dużo czy mało? – sami zdecydujcie. Dla nas najważniesza była atmosfera targów The Spearo Extreme Sports Expo, na których poznaliśmy niesamowitych ludzi z ekstremalnego świata. Kultura i klimat Dubaju również odbił na nas piętno.

Niestety czas nam nie pozwala na więcej szczegółów, już przygotowujemy V i VI edycję Dream Walker – Around the World in 80 jumps.

Więcej już niebawem na naszym vlogu, a już dziś zobacz materiały z Dubaju.

No Comments

Post a Comment