III EKSPEDYCJA DREAM WALKER – Dream jump
GRECJA – ZAKYNTHOS – NAVAGIO BEACH  
10-25 CZERWCA 2014

Plaża Navagio należy do najpiękniejszych miejsc na Ziemi, dlatego nie mogło jej zabraknąć na mapie naszych celów. Grecka ekspedycja Dream Walker’a, niewątpliwie przejdzie do historii projektu oraz wyspy Zakynthos. To będzie niezapomniana edycja. Pełna Słońca, Błękitu i radości z życia.

Otrzymaliśmy oficjalną zgodę od władz Wyspy Zakynthos na organizację III ekspedycji Dream Walker’a. Na zgodzie się nie skończyło. Posiadamy również pełne ich wsparcie oraz, co ważniejsze, sympatię. Wyspiarze przyzwyczajeni są do ekstremalnych skoczków. Co roku na plaży Wraku odbywają się zawody skoczków B.A.S.E.

Teraz dzięki Dream Walker KAŻDY będzie mógł rozkoszować się genialną mieszanką słońca, adrenaliny i wakacji. Będzie jak w Mamma Mia – tym z Maryl Streep – tylko, że na innej wyspie i z innym motywem przewodnim.

Jeśli chcesz wesprzeć następną ekspedycje Dream Walkera – nie zwlekaj, napisz do nas: a.majerczak@dreamwalker80.com.

Zaczęło się… czas silnych doznań i potężnych emocji…

PONOWNIE JESTEŚMY NAJLEPSI NA ŚWIECIE.

BĄDŹ JAK BASE JUMPER!
Jako pierwsi na Świecie otwieramy kolejne hermetycznie zamknięte drzwi do najpiękniejszych przeżyć, dotychczas zarezerwowanych wyłącznie dla skoczków B.A.S.E. Zabierzemy Cię tam, gdzie jest niesamowicie, pięknie i wysoko. Pozwolimy Ci na skok Twoich marzeń w towarzystwie skoczków BASE.

 

Już nic nas i Ciebie nie ogranicza. Możesz stanąć ramię w ramię na jednej platformie ze skoczkiem BASE i poczuć dokładnie tę samą adrenalinę rzucając się w przepaść. Różnica? BASE Jumper otworzy spadochron, Ciebie wyhamują liny. Po lądowaniu rzucicie się sobie w ramiona pełni euforii i szczęścia po wspólnie przeżywanych emocjach.

III ekspedycja projektu Dream Walker połączyła dwa odrębne dotychczas światy: skoczków linowych i skoczków BASE. Synchroniczne skoki 5 osób z dwóch platform na Navagio Beach rozpoczęły nową erę w tej dziedzinie sportów ekstremalnych. Doświadczeni skoczkowie obok tych, którzy robili to po raz pierwszy w życiu.
Pamiętajcie – NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH, A MARZENIA SĄ PO TO, ŻEBY JE REALIZOWAĆ.
TERAZ TY RÓWNIEŻ MOŻESZ BYĆ JAK BASE JUMPER!

No Comments

Post a Comment