DREAM WALKER W 80 SKOKÓW DOOKOŁA ŚWIATA

To cykl 80 wypraw,  na które zapraszamy ekipy techniczne skoczków z całego Świata i partnerów wspierających nas finansowo (tylko 20 na edycję). Wspólnie, w ciągu kilku lat, znajdziemy się w tych miejscach, które łączą w sobie dwie cechy: monumentalne piękno natury i ekstremalne wysokości. Poznamy i pokażemy Świat z zupełnie nowej perspektywy. Perspektywy skoku.

Osiągnęliśmy już sześć z 8o wyznaczonych celów – zobacz poprzednie edycje.

W kolejnych wyprawach dołączać do nas będą doświadczeni slacklinerzy, skoczkowie B.A.S.E., paralotniarze. Każda kolejna wyprawa będzie podnosiła poprzeczkę poprzedniej.

Dream Walker, jest projektem stworzonym z myślą o tych, którzy mają odwagę spełniać swoje marzenia.  Mają odwagę zrobić pierwszy, ten najważniejszy krok: w przepaść, w siebie, w swoje życie, w swoje nadzieje. Jest on dla tych, których nie przerażają koszty spełnianych marzeń – zmiana otoczenia, wyłamanie się z rutyny, porzucenie szeroko rozumianej wygody. To projekt który łączy. Łączy ogromną pasją.

Dołączają do niego ci, którzy marzą o nowym wcieleniu, nowych doznaniach i emocjach. Ci, dla których codzienność to nie wszystko. Ideą Dream Walker’a jest otwarcie hermetycznego dotąd środowiska należącego do ekstremalnych profesjonalistów – dla wszystkich. Jest to możliwe dzięki  technice skoków na linach  Dream Jump (maksimum swobodnego lotu przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa).

To inicjatywa, która porywa – niezależnie od narodowości i statusu. Porywa nas wszystkich do lotu, pozwala zachłysnąć się życiem na nowo.

 

 

DREAM JUMP

Dream Jump to opatentowana technika oddawania skoków z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego składającego się z lin dynamicznych oraz bloczka.

Dzięki swojej uniwersalności i innowacyjnym rozwiązaniom, nasz układ lin pozwala na oddawanie skoków z dowolnego obiektu. Możliwe jest maksymalne wydłużenie swobodnego spadania, aż do 90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok.

Długi, swobodny lot daje skoczkowi nieskończone możliwości wykonywania w powietrzu akrobacji: salta, gwiazdy, a także skoków wieloosobowych i skoków z różnymi przedmiotami.

Właśnie dzięki tej genialnej w swojej prostocie metodzie oddawania skoków, Dream Walker może dotrzeć wszędzie. Nie posiadamy ograniczeń. Podczas skoku czujemy pełną swobodę przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze cele to klify, przepaście, kaniony, wieże, wieżowce, mosty. Wszędzie tam gdzie jest ekstremalnie wysoko i pięknie.